Saadet heyetinden Belen belediyesine ziyaret

Saadet Partisi Hatay heyeti Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Saadet Partisi GİK Üyesi Doç. Dr. Necmettin Çalışkan, İl Başkanı Mustafa Eğe, İl Başkan Yardımcısı Abdulhadi Bük ve Yönetim Kurulu Üyesi Serkan Uğraş, Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül’ ziyaret etti.

İlçenin sorunları hakkında bilgi alışverişi yapılan görüşmede, GİK Üyesi Doç. Dr. Necmettin Çalışkan, Gül’e başarılar dileyerek, görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

Belen Belediye Başkanı Gül ise ziyarette dolayı Saadet heyetine teşekkür ederek, “Belediyemiz bütçe anlamında çok zor durumda, bizden önceki belediyeyi yönetenler belediyenin 3.5 yıllık bütçesini kullanmış, mahallelerimiz çok sıkıntılı, 12 mahalleye asfalt ihalesi verilmiş ama sadece 4 mahalle yapılmış, belki de en borçlu ilçe belediyesini devraldık. Coğrafi ve hizmet anlamında zor bir ilçede hizmet ettiğimizin farkındayız. En borçlu belediyeyiz ama en fazla hizmeti de biz yapacağız. İlçemize ilk etapta iki adet ücretsiz otopark yapıp, şehir içi trafiği rahatlatmak üzere çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi ve yapacağı projelerden bahsetti.